DABI

Firma DABI
Budownictwo specjalistyczne
DABI | DABI

DDABI jest w 100 % polskim rodzinnym przedsiębiorstwem, które rozpoczęło swą działalność w 1990 roku. Początkowo firma zajmowała się usługami ogólnobudowlanymi związanymi z wznoszeniem budowli oraz melioracją i kształtowaniem terenu.

Punktem zwrotnym w działalności firmy był rozwój technologii i rynku przegród / przesłon przeciwfiltracyjnych w Polsce, na którym obecnie nasza firma jest jednym z liderów.

DABI posiada w swej ofercie szereg usług związanych z głębokim fundamentowaniem, tj. ściany szczelinowe, pale, wzmacnianie gruntu [kolumny, iniekcje, zagęszczanie] oraz wykonawstwo przegród / przesłon wodoszczelnych o szerokim wachlarzu zastosowania – np. zabezpieczenia szerokoprzestrzennych wykopów budowlanych, doszczelnianie wałów przeciwpowodziowych czy zbiorników wodnych.

DABI dąży do osiągnięcia znaczącej pozycji rynkowej w dziedzinie budownictwa specjalistycznego i szerokorozumianej geotechniki.
Realizując wizję naszej firmy stawiamy przed sobą cele:
  • rzetelnego wykonywania powierzonych nam zadań,
  • dokładnej analizy ośrodka gruntowego i środowiska naturalnego w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów przy wykonywaniu robót z jednoczesnym naciskiem na ochronę przyrody w miejscu wykonywania usług,
  • indywidualnego podejścia do każdego klienta,
  • kształtowania obopólnie korzystnych warunków współpracy oraz budowania długoletnich więzi z klientami,
  • ciągłego inwestowania w kadrę pracowniczą oraz sprzęt specjalistyczny,
  • nieustannego udoskonalania istniejących oraz wdrażania nowych rozwiązań technologicznych.
Zapraszamy do współpracy i realizowania obustronnie korzystnych kontraktów handlowych.

DABI
BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE
+48 32 214 06 13
+48 32 214 62 81

Jak do nas dojechać